STR Biyo Teknolojileri

STR Biyoteknolojileri, yüksek teknolojik biyomedikal ürünlerin tasarımı, imalatı, satış ve pazarlaması konularında faaliyet göstermek üzere 2016 yılında kurulmuştur. Mühendislik ve Tıp disiplinlerini bünyesinde barındıran STR Biyoteknolojileri kullanımı kolay, yüksek kalitede biyomedikal ürünleri hem yurtiçi pazara hemde yurtdışı pazara uygun fiyatlarla sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

STR Biyoteknolojileri, S&M PRP markası ile 3 farklı PRP modelini hekimlerimizin kullanımına sunmuştur. Ayrıca GrowthCell markası ile CGF hazırlama kitini ve LABFUGE marka santrifüj cihazı ile ürün gamını genişletmiştir. Yine ürettiğimiz PRF Box ile diş hekimlerimizin Platelet Rich Fibrin hazırlama kitini üretmiş ve pazara sunmuştur. STEMMA marka Kök Hücre hazırlama kiti ile ürün portföyümüz güncellenmiştir.

STR Biyoteknolojileri, üretim ve kalite güvence süreçlerinde ki uzun yıllarda edindiği bilgi birikimlerini ve tecrübeyi, hekimlerimizden aldığı geri dönüşlerle harmanlayarak ve bu süreçlerden meydana gelen fikirsel ve akılsal çıktıları ürünlerine aktararak, sürekli iyileşme ve sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

10 Yıllık Üretim ve ARGE Tecrübesi

5 Yıllık Satış Pazarlama Tecrübesi

PRP ve Kök Hücre Kitleri

10 Yıllık Klinik Tecrübe

PRP CGF PRF ARGE ve Tasarım

ARGE ve TASARIM

STR Biyo Teknolojileri olarak müşterilerimizden ve hekimlerimizden aldığımız geri dönüşleri dikkatle değerlendirip ürünlerimize aktarıyoruz. Bünyemizde çalışan mühendislerimiz ile yeni ürünlerin oluşumunu titizlikle planlayıp kullanım konforu açısından en uygun ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla pazara sunmayı amaç haline getirdik. 

Müşteri memnuniyetinde ki sürekliliğin Üretimin ilk basamağı olan ARGE ve Tasarım aşamasında olduğunu biliyoruz. Bu yüzden STR Biyo Teknolojileri yatırımlarını ilk önce Ürün Geliştirmeye ve kalifiye İnsan Kaynağına ayırmaktadır.

ÜRETİM

STR Biyo Teknolojileri tüm tıbbi cihaz üretimini ISO 10,000 sınıf Temiz Oda (Steril Oda) şartlarında gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız tüm ürünlerini ISO 13485, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve 93/42/AT standartlarına bağlı kalarak üretmektedir. Tüm ürünlerimiz tek tek ultrasonik yıkama ünitelerinden geçerek Steril Odada paketlenmekte ve Gama Işınlama yöntemi ile steril edilerek kullanıma sunulmaktadır.

STR Biyoteknolojileri Temiz Oda şartlarında PRP CGF PRF ve Stemcell Üretimi
PRP CGF ve PRF Bilimsel Çalışmalar STR Biyo Teknolojileri

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR

Verimli bir PRP tedavisi için trombosit konsentrasyonunun 1,000,000 PLT sahip olması gerekir. Bu bağlamda STR Biyo Teknolojileri uluslararası tüm klinik çalışmaları inceleyerek ürün tasarımını güncelleyerek hekimlerimize ve hastalara en uygun ve en faydalı ürünü geliştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Medikal ekibimiz bu yayınlar ışığında mühendislik ekibimizle koordineli çalışarak 4 farklı PRP Kitini kullanıma sunmayı başarmıştır. STR Biyo Teknolojileri bilimsel yayınları incelemeye ve ürünleri güncelleyerek müşteri memnuniyetini en üst tutmaya devam edecektir.

Kalite ve Sertifikalar

STR Biyo Teknolojileri tüm üretim ve prosesleri uygulamada ISO 13485:2016 Kalite Yönetim Sistemi, GMP ve 93/42/AT direktiflerine uygun olarak gerçekleştirmektedir. Tüm ürünlerin Avrupa Birliği normlarına göre test ve validasyonları gerçekleştirilerek ilgili sertifikaları alınmış ve ÜTS kaydı tamamlanmıştır.

CE Class 2b PRP CGF PRF Kit
GMP sertifikalı PRP Kitleri
ISO 13485 PRP Tıbbi Cihaz Sertifikası
ÜTS Sağlık Bakanlığı Kayıtlı PRP CGF PRF Kitleri